03.07.2019

Oszuści na osiedlu Przyjaźń

76-letnia tarnogórzanka padła ofiarą oszustwa metodą na wnuczka. Straciła sporo pieniędzy.

„Naciągnięto moją teściową metodą na wnuczka. Ulica Doniecka i okolice, naciągacze grasują - kobieta i mężczyzna. Sprawa właśnie jest zgłaszana na policję. Uprzedźcie swoich rodziców i teściów, żeby nikomu nie dawali pieniędzy” - napisała internautka na facebookowym profilu „Tarnowskie Góry – Tarnowitz”.

2 lipca do 76-letniej tarnogórzanki, na numer telefonu stacjonarnego, zadzwonił mężczyzna. - Powiedział, że jej córka spowodowała wypadek. Uniknie konsekwencji prawnych, jeżeli matka zapłaci – mówi mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji. Po gotówkę przyszedł rzekomy kurier. Seniorka dała mu dużą kwotę pieniędzy. Oczywiście córka żadnego wypadku nie spowodowała. Policja ustala, kto okradł tarnogórzankę. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.