• Miłośnicy futbolu doskonale wiedzą, że Radzionków jest kuźnią piłkarskich talentów.  
    Miłośnicy futbolu doskonale wiedzą, że Radzionków jest kuźnią piłkarskich talentów.   Fot. archiwum UKS Ruch Radzionków
14.07.2019

“Żółto-czarne” jubileusze w Radzionkowie

W bieżącym roku przypadają w Radzionkowie dwie ważne piłkarskie rocznice. Pierwsza to 100-lecie Ruchu, o czym raczej powszechnie wiadomo. Nie wszyscy jednak wiedzą, że powody do świętowania ma także Uczniowski Klub Sportowy Ruch, który założono 15 lat temu.

– Mimo krótkiej historii możemy pochwalić się dwoma młodzieżowymi reprezentantami Polski, kadrowiczami Śląska, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, trzema tytułami mistrza Śląska, trenerem prowadzącym Kadrę Śląska i co najważniejsze utalentowanymi wychowankami, którzy grają i strzelają bramki w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 28/2019 z 16.07.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.