• Zdarzenie miało miejsce na stacji benzynowej przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach
    Zdarzenie miało miejsce na stacji benzynowej przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach Fot. Jacek Tarski
06.09.2017

Paliwo na lewo, podejrzany w rękach policji

Na stacji paliw BP przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach zatrzymano mężczyznę, który kradł paliwo. Trwają czynności z podejrzanym.

Zdarzenie miało miejsce w środę, 6 września, około godz. 16.45. Nie wiemy jeszcze, kim jest zatrzymany, nie wiemy, kto i w jaki sposób go zatrzymał. Na miejscu, gdy przyjechaliśmy na stację w chwilę po tym, jak sprawę zgłosił nam jeden z Czytelników (dziękujemy za sygnał), zastaliśmy radiowóz i policjantów oraz stojący przy wyjeździe ze stacji samochód osobowy, w bagażniku którego były pojemniki na paliwo. Bańki były także w kabinie samochodu.

Mężczyzna odpowie za kradzież. Jak się dowiedzieliśmy, tego typu zdarzenia nie są rzadkością. Złodzieje kradną paliwo, a dla zmylenia ewentualnej pogoni używają kradzionych tablic rejestracyjnych (CR) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.