09.10.2019

Pan Edek od monitoringu

Monitoring, montowany gdzie się tylko da, miał być remedium na wszelkie bolączki. Z ulic miała zniknąć tzw. piąta zmiana, z dróg piraci, ze sklepów złodzieje itd. Nie wiem, może część faktycznie zniknęła, a resztę za chwilę wyłapią odpowiednie służby, wiem natomiast, że tak naprawdę to monitoringu powinniśmy się jednak choć trochę bać. Tak, my, tak zwani porządni ludzie.

Sołtys z Kamieńca, w przypływie gospodarskiej troski, chce, by gmina kupiła mu fotopułapkę, coby zrobić zdjęcie złodzieja kwiatków z gminnego klombiku. Za moment ktoś inny zapragnie aparaciku, bo pies sąsiada trzy razy narobił mu na wycieraczkę, a inny, bo mu jabłka…


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2019 z 08.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.