04.01.2020

Parafialna Kamiliańska z kolędami i najpiękniejszymi świątecznymi melodiami

Koncerty świąteczno-noworoczne Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej zdobyły już sobie sympatyków. Nic dziwnego, że i tym razem kościół pw. Matki Bożej Uzdrowienie Chorych na Osadzie Jana w Tarnowskich Górach, gdzie odbył się pierwszy tegoroczny koncert, wypełniła publiczność.

Orkiestry z Galenbergu będzie można jeszcze posłuchać 19 stycznia w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich oraz 26 stycznia w parafii pw. Świętego Krzyża w Strzebiniu.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fragmentów pierwszego koncertu. (mir)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.