01.12.2017

Pauza w geodezji

W dniach 5-7 grudnia, tj. wtorek, środa, czwartek w tarnogórskim starostwie powiatowym w wydziale geodezji nie będą przyjmowani interesanci.

Nie będzie można otrzymać map, wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów i budynków. Nie będą także przyjmowane projekty na narady koordynacyjne, a także zgłoszenia prac geodezyjnych. Problemy związane są ze zmianą oprogramowania zarządzającego Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tarnowskich Górach.

(hm)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.