•  
      Fot. Archiwum Gwarka
07.02.2018

Pechowa kanalizacja w Nowej Wsi Tworoskiej

W tym roku ma ruszyć budowa kanalizacji sanitarnej w Nowej Wsi Tworoskiej. Inwestycja od początku napotykała na trudności. Ostatnia to wniosek do sądu o zasiedzenie działki, na której miałaby stanąć przepompowania. Była o tym mowa na zebraniu wiejskim, które odbyło się 29 stycznia.

Inwestycja zasługuje na miano jednej z bardziej pechowych w gminie Tworóg. Najpierw wykonawca projektu budowlanego nie zdążył z dokumentacją, przez co gmina musiała naliczać kary. Potem jeden z mieszkańców ul. Tylnej nie zgodził się, żeby kanalizacja przebiegała przez jego działkę. Trzeba…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2018 z 06.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.