•  Widok na Rohacze.
    Widok na Rohacze. Fot. Hanna Kampa
08.08.2017

Pięć dni na Orawie

Za niecałe 700 zł od osoby można spędzić aktywne 5 dni na Orawie u naszych sąsiadów. Kto kocha Tatry, a jest zmęczony tłumem w ich polskiej części, znajdzie wytchnienie na szlakach u Słowaków.

Jedną z popularniejszych miejscowości turystycznych na Orawie jest Zuberec. To nie tylko atrakcyjna baza wypadowa dla narciarzy, ale także dla miłośników letniej turystyki górskiej. Zuberec jest położony bowiem w pobliżu Doliny Rohackiej.

Pobliskie górskie szlaki rozpoczynają się z polany Zwierówka. Można…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 31 z 08.08.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.