• Six Limbs Group. - Do dziś w teatrze tańczą aż cztery osoby z pierwszego składu – mówi pomysłodawczyni i choreografka zespołu Katarzyna Grysko.
    Six Limbs Group. - Do dziś w teatrze tańczą aż cztery osoby z pierwszego składu – mówi pomysłodawczyni i choreografka zespołu Katarzyna Grysko. Fot. Dzięki uprzejmości Fotobiadacz
12.11.2017

Pięć lat Limbsów

Młodzieżowy Teatr Tańca Współczesnego Six Limbs Group z Centrum Kultury “Karolinka” w Radzionkowie świętuje w tym roku pięciolecie. Na jubileusz grupa wytańczyła wyróżnienie pierwszego stopnia na Festiwalu Tańca “Pląsy Dramy” w Pyskowicach.

Aktualny skład liczy siedem osób i tworzą go: Asia Gryboś, Patrycja Janta, Monika Biadacz, Julia Wiśniowska, Alicja Wiśniowska, Magdalena Zabiegło i Jacek Jasiok. Od 2012 roku przez szeregi grupy przewinęło się dużo więcej ludzi. – Już…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2017 z 14.11.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.