•  
  •   Fot. Archiwum PSP Lubliniec
  10.02.2019

  Pięć pożarów w firmach zajmujących się odpadami

  Ponad dwa dni trwała akcja gaszenia pożaru hali z paliwem alternatywnym w Lublińcu. Nie wiadomo, jaka była jego przyczyna, ale spekulacje o podpaleniu nie znajdują potwierdzenia. To już piąty pożar na naszym terenie w firmach zajmujących się odpadami, do którego doszło w ciągu kilku miesięcy.

  Pożar wybuchł 5 lutego, ok. godz. 10.30 w hali zakładu zajmującego się przetwarzaniem odpadów przy ul. Inwestycyjnej w Lublińcu, w specjalnej katowickiej strefie ekonomicznej. Składowano w niej paliwo alternatywne. Pożar zauważono podczas przerwy, więc na szczęście nikogo nie było w hali…


  Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2019 z 12.02.2019

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.