• Sklepowy złodziej tłumaczył, że był pijany. Teraz społecznie odpracuje swoje winy
    Sklepowy złodziej tłumaczył, że był pijany. Teraz społecznie odpracuje swoje winy Fot. Archiwum policji
12.10.2017

Piekary Śląskie. Sklepowy złodziej popracuje społecznie

36-letni, pijany piekarzanin ukradł ze sklepu towar warty ponad 600 zł. Kryminalni zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci ujęli złodzieja 11 października. Okazało się, że mężczyzna jednego dnia dopuścił się kilku kradzieży. Jego łupem padły: narzędzia, artykuły spożywcze oraz chemiczne na łączną kwotę ponad 600 zł. 36-latek w chwili zatrzymania był pijany i miał przy sobie jedynie część skradzionych przedmiotów. Pozostałe kryminalni odnaleźli w mieszkaniu mężczyzny. Mieszkaniec Piekar Śląskich noc spędził w policyjnym areszcie, po czym usłyszał zarzut kradzieży i dobrowolnie poddał się karze, tłumacząc, że był pijany. Jeśli sąd przychyli się do wniosku prokuratora, mężczyzna będzie musiał przez kilka miesięcy odpracowywać swoje czyny wykonując prace społeczne. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.