05.06.2019

Pieniądze nie śmierdzą

W biznesie robionym na śmieciach, które ze swej natury nie pachną, cuchnie mi kilka spraw. Na przykład, kto zostawił w przepisach dziury, które pozwalały “na słupa” zmagazynować kilkaset ton uciążliwych odpadów i po skasowaniu ciężkich pieniędzy, bezkarnie się ulotnić?

Inny sposób na biznes to pozostawienie problemu starszej pani, od której wydzierżawiono parcelę na - podobno - tymczasowe składowisko. Ten model prowadzenia biznesu spędza właśnie sen z powiek władzom gminy Zbrosławice, w której na terenie podnajętym od…


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2019 z 04.06.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.