•  Pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda.
     Pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda. Fot. Hanna Kampa
08.05.2018

Pierwsza dama z wizytą w Radzionkowie

Dziś, 8 maja z wizytą do Radzionkowa przybyła pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda.

Prezydentowa przyjechała na prośbę Zespołu Dziennych Ośrodków Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie. Placówka obchodziła niedawno jubileusz 25-lecia. Wówczas pierwsza dama nie mogła odpowiedzieć pozytywnie na zaproszenie, przyjechała więc dopiero teraz. W Radzionkowie spędziła ok. trzech godzin, po których pracownicy ośrodka serdecznie ją pożegnali.

Wizyta prezydentowej była nieoficjalna. Nie zaproszono na nią mediów. Gdy przedstawicielka naszej redakcji pojawiła się na miejscu, nie wpuszczono jej na spotkanie. (hm)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.