•  Kolejny poranek biznesowy będzie w październiku.
     Kolejny poranek biznesowy będzie w październiku. Fot. Elżbieta Kulińska
14.09.2018

Pierwszy taki poranek biznesowy. I nie ostatni

Za nami pierwszy Tarnogórski Poranek Biznesowy. Jego organizator – Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach, zapowiada, że będą kolejne. Najbliższy pod koniec października.

Nie da się ukryć, że po zmianie prezesa izby nastąpiło nowe otwarcie w tej organizacji. Podczas spotkania, które odbyło się w ubiegłą środę w Restauracji 10 Stopni przy kopalni zabytkowej, obecni byli przedstawiciele 53 lokalnych firm. Wśród nich wieloletni członkowie IPH, …


Artykuł ukazał się w GWARKU 37/2018 z 18.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.