28.06.2019

Piesi i rowerzyści na celowniku policjantów

Dziś, 28 czerwca policja organizuje działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mundurowi sprawdzają, czy piesi, rowerzyści, motorowerzyści i motocykliści przestrzegają przepisów ruchu drogowego.

Policjanci zwracają też uwagę, czy kierowcy samochodów przestrzegają przepisów i nie utrudniają życia pieszym oraz właścicielom jednośladów.

W tym roku w całej Polsce doszło do ponad 6000 zdarzeń, w których uczestniczyli kierujący jednośladami lub piesi. Blisko połowa wypadków z udziałem pieszych miała miejsce na pasach. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.