05.11.2018

Pijana matka trzymiesięcznej dziewczynki

25-latka zabrała córkę na imprezę. Skończyło się na tym, że „opiekowała” się dziewczynką mając prawie 2,5 prom. alkoholu.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, które odebrał dyżurny komisariatu na osiedlu Stroszek. Anonimowy rozmówca poinformował, że chodnikiem idzie pijany mężczyzna, a z nim jest małe dziecko.

Faktycznie od mężczyzny była wyczuwalna jest woń alkoholu - badanie wykazało niespełna 0,3 promila. Z relacji ojca wynikało, że 4 listopada przyjechał do byłej partnerki, by odwiedzić 3-miesięczną córkę. Nie zastał bytomianki w mieszkaniu, ale dowiedział się, dzień wcześniej pojechała do centrum na imprezę. Pod wskazanym adresem zastał pijaną 25-latkę. Postanowił zabrać od niej córkę.

Także policjanci pojechali do mieszkania, gdzie była matka dziewczynki. Okazało się, że ma prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trafiła do policyjnego aresztu. Ojciec w międzyczasie wytrzeźwiał i mógł zaopiekować się trzymiesięczną dziewczynką.

Matka dziewczynki usłyszała już zarzut i odpowie przed prokuratorem. Grozi jej do 5 lat więzienia. Sprawą zajmie się też sąd rodzinny. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.