13.11.2017

Pijani babcia i ojciec opiekowali się 11-miesięcznym chłopcem

Policja zatrzymała pijanych opiekunów 11-miesięcznego Jasia. Zauważyli ich przypadkowi świadkowie i zawiadomili policję.

12 listopada w Kaletach pasażerowie jadącego ul. 1 Maja samochodu zauważyli zataczających się kobietę i mężczyznę sprawiających wrażenie, że są pod tzw. dobrą datą. Zauważyli również, że prowadzą wózek z dzieckiem. Kiedy kobieta wywróciła się, świadkowie zawiadomili policję.

Okazało się, że 50-latka, która miała w organizmie 3 promile alkoholu i 28-letni mężczyzna niewiele od niej trzeźwiejszy (2,5 prom. alkoholu) to babcia i ojciec 11-miesięcznego Jasia. Obydwoje zostali zatrzymani, chłopca przekazano pod opiekę krewnym. Opiekunowie póki co trzeźwieją i czekają na zarzuty.

(CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.