31.01.2018

Pijani weszli na choinkę na rynku

Policjanci dostali nietypowe zgłoszenie - ktoś wchodzi na choinkę na tarnogórskim rynku. Wspinaczami okazali się dwaj bytomianie.

Do zdarzenia doszło przed godz. 1, w ubiegłą sobotę. Zgłoszenie było z miejskiego monitoringu. Sprawcy byli pod wpływem alkoholu. Policjanci odwieźli ich do izby wytrzeźwień w Bytomiu. Jednemu amatorowi choinkowej wspinaczki już postawiono zarzut związany z zakłócaniem porządku publicznego, drugi dostanie go niebawem.

Jednak na tym nie koniec. Jeżeli okaże się, że bytomianie zniszczyli jeszcze jakieś ozdoby, będą dodatkowe zarzuty - zniszczenia mienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.