•  
      Fot. Archiwum policji
13.06.2018

Pijany motorowerzysta w Krupskim Młynie

Ponad 2,5 promila alkoholu miał 44-letni motorowerzysta, który przewrócił się przy przejeździe kolejowym w Krupskim Młynie. Do zdarzenia doszło 12 czerwca.

Wczoraj policjanci z tarnogórskiej drogówki otrzymali zgłoszenie, że na ul. Tarnogórskiej w Krupskim Młynie, mężczyzna jadący skuterem stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Na miejscu było już pogotowie ratunkowe. 

Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Ze względu na obrażenia, jakich doznał w wyniku upadku, trafił do szpitala. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna i nawet 2-letni pobyt w więzieniu. (aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.