10.07.2018

Pijany motorowerzysta w Radzionkowie

Za mówienie nieprawdy grozi odpowiedzialność. Niektórzy na własnej skórze przekonali się, że nie pamiętając o tym, można wpaść z deszczu pod rynnę. Spraw o składanie fałszywych zeznań wpływa rocznie do tarnogórskiej prokuratury kilka.

Niedawno w Radzionkowie pewien mężczyzna jechał na motorowerze, a "jazda" zakończyła się wywrotką. Przyjechała policja, mężczyzna, który poobijany (nie tak mocno, ale) stał przy skuterku został zbadany alkomatem. Nietrudno się spodziewać, że był pod dobrą datą, jadąc…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.