•  
      Fot. Archiwum policji
14.01.2020

Pijany tarnogórzanin wpadł na Strzelców Bytomskich

49-latka zatrzymali policjanci z grupy Speed – jechał za szybko. Okazało się też, że był pijany.

49-letni tarnogórzanin jechał skodą ul. Strzelców Bytomskich w Bytomiu. Przekroczył dopuszczalną prędkość, za co zatrzymali go policjanci. W trakcie kontroli wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badania trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w organizmie.

Tarnogórzanin za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem, natomiast za jazdę w stanie nietrzeźwości stracił prawo jazdy. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.