•  
      Fot. Archiwum policji
06.08.2019

​Pijany uciekał z dziećmi w aucie

Wszystko przypomina trochę sceny z filmu. Próba zatrzymania, pościg, samochód jadący od krawężnika do krawężnika, w aucie wystraszone dzieci. Takie sceny miały miejsce w sobotę na ulicach Tarnowskich Gór.

Zaczęło się około 21.30. Przechodnie zawiadomili centrum powiadamiania (stamtąd informacja trafiła do oficera dyżurnego tarnogórskiej policji), że widzieli, jak w okolicy Karłuszowca, do volkswagena golfa wsiada mężczyzna. Najprawdopodobniej pijany gość, zamknąwszy za sobą drzwi auta ruszył przed siebie. Świadkowie byli tym…


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2019 z 13.08.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.