• Młodzi piłkarze Małejpanwi Kuczów z trenerem i prezesem klubu.
    Młodzi piłkarze Małejpanwi Kuczów z trenerem i prezesem klubu. Fot. Archiwum
05.12.2016

Piłkarskie nadzieje z Kuczowa

Bardzo dobrze w rozgrywkach lublinieckich młodzików radzą sobie drużyny z naszego terenu. Sparta Tworóg jest liderem tabeli, a Małapanew Kuczów zajmuje IV lokatę i jest tylko o 4 punkty gorsza.

W piłkarskim klubie z Kuczowa trenuje ok. 30 dzieci z Kuczowa, Miotka, Zielonej i Mokrusa. To nie tylko młodzicy, ale też młodsze roczniki do 2009 roku włącznie. Grupę prowadzi Tomasz Bogacki. – Klub sportowy, w którym nie ma…


Artykuł ukazał się w GWARKU 49 z 06.12.2016

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.