•   Tomasz Wyszyński.
      Tomasz Wyszyński. Fot. Alicja Jurasz
10.05.2018

Piłkarz Tomasz Wyszyński prezesem podokręgu

38-letni Tomasz Wyszyński, nadal czynny zawodnik B-klasowej Tęczy Zendek, został wybrany nowym prezesem zarządu Podokręgu Bytom Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Jego wybór zatwierdziło Walne Zebranie Delegatów Podokręgu Bytom, które odbyło się 17 kwietnia.

Tomasz Wyszyński był uprzednio sekretarzem podokręgu, a na stanowisku prezesa zastąpił zmarłego nagle Krzysztofa Seweryna. Od 2008 r. do czasu zostania prezesem podokręgu kierował Ludowym Klubem Sportowym Tęcza Zendek w którym nadal gra na pozycji stopera. Na co dzień jest pracownikiem firmy GTL-Service w porcie lotniczym w Pyrzowicach. Zaangażował się także w działalność samorządową, będąc radnym rady gminy w Ożarowicach. (K)


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.