•  W tym sezonie Drama Zbrosławice będzie grać w IV lidze.
     W tym sezonie Drama Zbrosławice będzie grać w IV lidze. Fot. Archiwum Gwarka
05.08.2019

Piłkarze wracają na boiska

W drugi weekend sierpnia – 10 i 11 – ruszają rozgrywki w I grupie IV ligi. Zobaczymy w niej spadkowicza z III ligi, czyli Ruch Radzionków oraz beniaminka, Dramę Zbrosławice, która w świetnym stylu wywalczyła awans.

Oba zespoły zmierzą się ze sobą w niedzielę, 18 sierpnia. A na inaugurację rozgrywek, Ruch zagra 11 sierpnia na wyjeździe ze Zniczem Kłobuck, a dzień wcześniej Drama podejmie Slavię Ruda Śląska.

10 i 11 sierpnia rozpoczną się również rozgrywki w klasie okręgowej, która w tym sezonie będzie podzielona na 6 grup. W I grupie śląskiej (Bytom – Zabrze) będzie grało 6 naszych drużyn. W pierwszej kolejce Unia Strzybnica zmierzy się u siebie z Czarnymi Pyskowice, Odra Miasteczko Śląskie – z Silesią Miechowice, Sokół Orzech – z KS 94 Rachowice, a Czarni Kozłowa Góra – z Sośnicą Gliwice. Na wyjeździe Orzeł Miedary zagra z Jednością 32 Przyszowice, a Górnik Bobrowniki Śląskie – z Tęczą Wielowieś. W II grupie (Częstochowa - Lubliniec) Unia Kalety zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Przyrów.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 31/2019 z 06.08.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.