•  Trener Marian Michalski z Julią Tomecką i Natalią Szymczyk.
     Trener Marian Michalski z Julią Tomecką i Natalią Szymczyk. Fot. Archiwum klubu
13.11.2019

Pingpongowe podium

Reprezentantki MKS Skarbek Tarnowskie Góry – Natalia Szymczyk i Julia Tomecka świetnie wypadły na turnieju tenisa stołowego ITTF Slovak Open 2019, który odbył się między 30 października a 3 listopada w słowackiej Nitrze. Obie wywalczyły medale.

Natalia Szymczyk i Julia Tomecka znalazły się w składzie kadry narodowej powołanej na turniej. W drużynie mieszanej juniorek, polsko-czeskiej, Julia Tomecka wywalczyła złoto. 

Z kolei w singlu Natalia Szymczyk zdobyła brązowy medal. Uległa w walce o finał przeciwniczce z Czech Zuzanie Pekovej 1:4.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2019 z 12.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.