• Tegoroczny turniej z okazji święta Konstytucji 3 maja zgromadził prawie 30 amatorów tenisa stołowego.
    Tegoroczny turniej z okazji święta Konstytucji 3 maja zgromadził prawie 30 amatorów tenisa stołowego. Fot. Archiwum ASTS
06.05.2018

Pingpongowe święto

3 maja, z okazji święta narodowego, w Tarnowskich Górach rozegrano tradycyjne rozgrywki w tenisie stołowym amatorów. Do rywalizacji przystąpiło 29 zawodników, podzielonych na dwie grupy wiekowe.

W grupie do 52 lat najlepszy okazał się Mariusz Baron, wyprzedzając kolejno: Ireneusza Popandę, Henryka Tkaczyka i Jacka Słomianego. Wśród zawodników powyżej 52 lat wygrał Mariusz Żurek, drugi był Andrzej Kampa, trzeci Aleksander Bartoń, a czwarty miejsce zajął Bogusław Skop. Zawody zorganizowała Amatorska Sekcja Tenisa Stołowego w Tarnowskich Górach wespół z urzędem miasta.(K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.