•  Interwencja w Rusinowicach.
     Interwencja w Rusinowicach. Fot. Lubliniec 998, Krzysztof; OSP Pniowiec
07.06.2019

Piorun uderzył w dom

Wczoraj wieczorem, 6 czerwca, strażacy gasili pożar domu jednorodzinnego przy ul. Łąkowej w Tarnowskich Górach.

Dom był w budowie, prowadzono już prace wykończeniowe. W dach prawdopodobnie uderzył piorun. Doszło do pożaru. Spaliła się mała część dachu, ale trzeba było m.in. rozebrać część podwieszanego sufitu i straty są duże.

Poza tym wczorajsze burze nie wyrządziły dużych szkód. W powiecie tarnogórskim zanotowano zalane posesji, głównie w Świerklańcu i Nowym Chechle. W Rusinowicach w powiecie lublinieckim podtopiona była piwnica w budynku przy ul. 1 Maja. Było tam ok. 30 cm wody. W Piekarach woda zalała ul. Podmiejską i Wyszyńskiego – trzeba było udrożnić studzienki ściekowe. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.