11.05.2018

Piorun uderzył w dom, woda zalewa piwnice

Ponad 30 interwencji strażaków – to dotychczasowy bilans burz i intensywnego deszczu. I wciąż przyjmowane są kolejne zgłoszenia.

Zgłoszenia dotyczą przede wszystkim wypompowywania wody z zalanych piwnic. Ale zanotowano także wyjazd do niewielkiego pożaru w Świerklańcu – wybuchł po tym, jak piorun uderzył w dom.

Jak informuje Tarnogórskie 998-112, nietypową interwencję mieli druhowie z OSP Zbrosławice – auto utknęło na zalanej wodą ulicy. W środku było dziecko.

Więcej o skutkach nawałnicy napiszemy jutro. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.