29.11.2019

Piotr Zwarycz fotografem roku

Cykl zdjęć Piotra Zwarycza “Śmieci w chmurze” zdobył uznanie jurorów międzynarodowego konkursu fotograficznego Neutral Density Awards 2019.

Przyznali mu nagrodę Grand Prix, a autor zdobył tytuł Fotografa Roku. Przypomnijmy, że cykl pokazuje pracę strażaków podczas akcji w sortowniach, na wysypiskach śmieci i punkcie recyklingu pojazdów. - To ogromny zaszczyt i szczególne wyróżnienie mojej pracy – podkreśla Piotr Zwarycz. Za "Śmieci w chmurze" ma już m.in. nagrodę w konkursie National Geographic i Grand Press Photo. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.