•  Jedno ze zdjęć z nagrodzonego fotoreportażu
     Jedno ze zdjęć z nagrodzonego fotoreportażu Fot. Piotr Zwarycz
19.05.2019

Piotr Zwarycz z nagrodą Grand Press Photo

Strażak z tarnogórskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej z kolejną nagrodą na koncie. Tym razem doceniono go w prestiżowym konkursie Grand Press Photo.

To konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, agencjach fotograficznych oraz freelancerów. Organizuje go magazyn Press. Wyróżnia się tym, że uczestników oceniają fachowcy o światowej sławie – laureat World Press Photo oraz zawodowi fotoreporterzy i fotoedytorzy.

W tegorocznej edycji konkursu II…


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.