25.03.2017

Piracki debiut tarnogórzanki

Statek piratów. Kapitanem jest kobieta, pierwszą oficer też kobieta. Zresztą cała załoga jest damska. Poza kucharzem. Odwrócenie stereotypowych ról? Zaskakujących pomysłów w debiutanckiej powieści Anny Hrycyszyn jest więcej.

Anna Hrycyszyn (z domu Kuś) mieszka w Gliwicach, ale pochodzi z Tarnowskich Gór. Uczyła się w Szkole Podstawowej nr 2 i I LO im. S. Sempołowskiej. Od niedawna w sprzedaży jest jej pierwsza powieść Zatopić "Niezatapialną". Tytułowa "Niezatapialna" to parowiec dowodzony…


Artykuł ukazał się w GWARKU 13/2017 z 28.03.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.