11.01.2019

Planowane są kolejne polowania

Tym razem myśliwi mają polować w Piekarach Śląskich, Tarnowskich Górach, Radzionkowie i Zbrosławicach.

Koło Łowieckie Orzeł Piekary Śląskie planuje polowania na dziki w związku z przeciwdziałaniem afrykańskiemu pomorowi świń. Mają się odbyć: 20 stycznia w godz. 7-15 (las Dioblina i przylegające pola, las Józefka, las Kocie Górki i przylegające pola, Namiarki), 26 stycznia w godz. 7-15 (Brzeziny Śląskie pola i hałdy koło wysypiska, Brzeziny Śląskie Andaluzja pola i hałdy), 27 stycznia w godz. 7-15 (las Lipka z przylegającymi polami, pola Księża Góra, Bobrowniki Śląskie tereny od linii kolejowej do jednostki wojskowej i Radzionkowa).

W zbrosławickich lasach polowania mają być 19, 20, 26 i 27 stycznia. Organizują je Koło Łowieckie „Knieja” Gliwice, Koło Łowieckie „Przodownik” Miedary, Koło Łowieckie „Żubr Księży Las” Wilkowice, Koło Łowieckie „Ponowa” Gliwice. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.