03.07.2018

Plebiscyt Gwarka na najładniejsze ogrody i ogródki działkowe

Zapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w Plebiscycie Gwarka na najładniej urządzony ogród i ogródek działkowy.Na zwycięzców czekają nagrody: bony o wartości: 500 zł, 300 zł i 200 zł na zakupy w sklepie firmowym STIHL przy ul. Nakielskiej 12 w Tarnowskich Górach, głównego sponsora plebiscytu.

Firma ufundowała również nagrody specjalne. Członkowie naszej redakcji wybiorą najładniej zaaranżowany ogród i przyznają do 3 nagród o wartości przynajmniej 100 zł każda. Będą to również bony zakupowe w sklepie firmowym STIHL przy ul. Nakielskiej 12 w Tarnowskich Górach.

Od 4 lipca czekamy na zgłoszenia. Jak to zrobić? Należy wysłać mail na adres: konkurs@gwarek.com.pl. W mailu wystarczy podać: imię i nazwisko kandydata – właściciela ogrodu, działki, krótki opis ogrodu, działki (np. gdzie się znajduje, jak długo go posiadam, jak często tam jestem, co uprawiam itd.), telefon kontaktowy i dołączyć od 3 do 10 zdjęć ogrodu. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 lipca włącznie. Udział w plebiscycie można również zadeklarować osobiście.

Po zweryfikowaniu zgłoszeń na stronie internetowej gwarek-konkurs.slask.pl. opublikujemy nazwiska uczestników, zdjęcia ogrodów i ogródków wraz z opisem. Najładniejsze wybiorą czytelnicy Gwarka. Głosowanie będzie się odbywać za pomocą SMS-ów (koszt wysłania 1,23 zł brutto). Każdy SMS to jeden punkt. Zwycięży uczestnik, którego ogród zdobędzie największą liczbę głosów.

Redakcja

Regulamin plebiscytu


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.