•  
      Zdjęcia: Sławomir Głaz
21.12.2019

Po Pinach na szpilkach

“Piny na szpilkach” to wyjątkowy kalendarz ze szczytnym celem. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Ziemięcice. Nakład kalendarza to tylko 100 sztuk, warto się pośpieszyć z zakupem.

– Publikacją kalendarza chcieliśmy zwrócić po raz kolejny uwagę na Piny jako ciekawe miejsce. Stwierdziliśmy także, że to dobra okazja, żeby pomóc. SOSW Ziemięcice miałem okazję odwiedzić dwa lata temu i wciąż jestem pod wrażeniem tego, co pracownicy ośrodka robią dla…


Artykuł ukazał się w GWARKU 51/2019 z 30.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.