• 10.02.2020

  Po Zielonej z psami

  To było psie święto. 9 lutego w Zielonej w Kaletach odbył się V Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy.  Dopisała frekwencja, piękna pogoda i humory.

  Spacer zorganizowała Agnieszka Kosak, która prowadzi bloga nawypadzpsem. Udział był bezpłatny, warunkiem uczestnictwa były dary dla bezdomnych zwierząt, podopiecznych azylu "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach. – Schroniskowe auto zostało wypakowane po brzegi. Miasto Kalety też włączyło się w zbiórkę i przekazało karmę dla psów – podkreśla organizatorka. 

  W Zielonej nie zabrakło burmistrza Kalet Klaudiusza Kandzi, przewodniczącej rady Janiny Perz  i wiceprzewodniczącego Alojzego Rupika. Wydarzenie odbywało się pod patronatem burmistrza.  –Miało być 100 psów i około 200 osób. Tylko kilku uczestników nie dojechało – mówi Agnieszka Kosak. 

  Więcej zdjęć na facebookowym profilu Na wypad z psem 

  (aj)


  komentarze
  z gmin
  z gmin
  z gmin
  z gmin
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.