08.11.2019

Pożar auta na rondzie w Tarnowskich Górach. Ryzyko wybuchu LPG

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, na rondzie im. ks. F. Blachnickiego w Tarnowskich Górach.

Dacia logan zapaliła się podczas jazdy. Kierowca i świadkowie próbowali gasić pożar samochodowymi gaśnicami, jednak bez skutku. Strażacy zdecydowali o zamknięciu ronda, bo dacia miała instalację LPG i było ryzyko wybuchu. Spaliła się komora silnika i część kokpitu.

Kiedy sytuacja była opanowana, przywrócono ruch – kierowała nim policja, bo przez pewien czas auta musiały jechać pod prąd. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.