08.11.2018

Pożar mieszkania na osiedlu

Pożar wybuchł wczoraj ma os. Powstańców Śląskich w Piekarach Śląskich. Do szpitala trafiło 5 osób.

Pożar wybuchł w mieszkaniu na II piętrze. Zapaliła się wersalka. Ogień szybko się rozprzestrzeniał. Spalił się pokój, uszkodzony jest przedpokój, okopcone pozostałe pomieszczenia. Do tego strażacy oddymiali klatkę schodową.

Same z bloku wyszły dwie osoby, w tym lokator płonącego mieszkania. Później ewakuowano jeszcze mieszkańców sąsiednich mieszkań. Do szpitala na badania zabrano 5 osób. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.