05.03.2018

Pożar na Krakowskiej. 14 osób w szpitalu

W nocy z soboty na niedzielę strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w kamienicy na ul. Krakowskiej w Tarnowskich Górach.

Do zdarzenia doszło 4 marca, o godz. 1.30. Okazało się, że w mieszkaniu na I piętrze pali się sprzęt elektroniczny. Zadymienie było bardzo duże. Dym przedostał się na klatkę schodową i do sąsiednich mieszkań.

Pożar szybko ugaszono. Trzech mieszkańców wyszło na zewnątrz samodzielnie, pozostałych ewakuowali policjanci i strażacy. Ci ostatni udzielili też pierwszej pomocy dwóm osobom, które były w mieszkaniu, gdzie wybuchł pożar. Potem odwieziono je do szpitala.

Lekarz zdecydował, że na obserwację do szpitala powinno pojechać także pozostałych 12 mieszkańców kamienicy, w tym 7 dzieci z powodu ryzyka zatrucia czadem. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.