10.09.2018

Pożar na osiedlu. Policjant pomagał w ewakuacji

Dużo dymu i ewakuacja mieszkańców – w jednym z mieszkań przy ul. Skłodowskiej w Piekarach Śląskich wybuchł pożar.

Do zdarzenia doszło w piątek, 7 września ok. godz. 17. Pożar wybuchł w kuchni w mieszkaniu na IV piętrze. Prawdopodobnie doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Spaliła się zmywarka i piec z piekarnikiem. Z powodu dużego zadymienia kuchnia nadaje się do remontu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jeszcze zanim na miejsce dotarli strażacy, w ewakuacji części mieszkańców bloku pomógł mieszkający w nim policjant. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.