10.01.2018

Pożar od peta. Klienci marketu ewakuowani

We wtorek, 9 stycznia po południu paliły się śmieci w pomieszczeniu socjalnym w Kauflandzie w Radzionkowie. Ewakuowano około 50 klientów i 10 osób z personelu.

Skutecznie zadziałał system ostrzegania o pożarze. Jeszcze zanim na miejsce dotarli strażacy, ogień ugaszono i przeprowadzono ewakuację. Nikomu nic się nie stało. Przypuszczalna przyczyna zdarzenia to wrzucenie niedopałka papierosa do kosza na śmieci. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.