01.08.2019

Pożar przy cmentarzu

W Nakle Śląskim przy cmentarzu paliły się śmieci. Pożar nie był duży, ale mógł mieć poważne konsekwencje. Blisko znajduje się las i linia energetyczna.

Do zdarzenia doszło 31 lipca około godz. 11.30. Strażaków zaalarmował mieszkaniec ul. Górnej, który widział unoszący się w okolicy cmentarza dym. Okazało się, że palą się śmieci. 

Strażacy zabezpieczyli miejsce, a potem ugasili ogień. Pożar objął powierzchnię ok. 4 m kw., ale ze względu na bliskie sąsiedztwo lasu i linii energetycznej mógł mieć poważne skutki.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.