•  
      Fot. Pixabay
06.12.2018

Pożar przy ul. Pokoju. Nie żyje mężczyzna

W czwartek wybuchł pożar w mieszkaniu na parterze przy ul. Pokoju w Tarnowskich Górach.

AKTUALIZACJA

Pożar wybuchł 6 grudnia wieczorem, w mieszkaniu na parterze w bloku przy ul. Pokoju w Tarnowskich Górach.

Sąsiadka zauważyła dym wydobywający się z mieszkania. Pukała do drzwi, ale nikt nie otwierał. Skontaktowała się z bratem lokatora. Przyjechał z kluczami. Otworzył drzwi, ale z powodu zadymienia do mieszkania nie dało się już wejść.

Kiedy na miejsce dotarli strażacy, spalona była część pokoju. Palił się jeszcze tapczan. Niestety był na nim mężczyzna. Wyniesiono go na klatkę schodową. Już nie żył.

Pożar ugaszono. Nie było więcej ofiar, nie stwierdzono też obecności tlenku węgla w sąsiednich mieszkaniach.

Sprawę bada prokurator. Jednak wiele wskazuje na to, że do pożaru mogło dojść z powodu zaprószenia ognia. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął, a od zapalonego papierosa zajął się tapczan. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.