•  
      Fot. Pixabay
29.07.2019

Pożar w bloku w Strzybnicy

Zgłoszenie brzmiało poważnie – w mieszkaniu wybuchła butla z gazem. Okazało się jednak, że przyczyną pożaru była potrawa zostawiona na gazie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, w mieszkaniu na IV piętrze bloku przy ul. Strzybnickiej w Strzybnicy. Od przypalonej potrawy zajęło się wyposażenie kuchni. Mieszkańcy sami ugasili pożar, po czym wyszli z mieszkania. Strażacy dogasili drewniane meble i szafki z tworzyw sztucznych. Nikt nie zatruł się czadem. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.