•  
      Zdjęcia: OSP Czekanów, OSP Świętoszowice, OSP Wieszowa
19.02.2019

Pożar w domu jednorodzinnym. Straty: 70 tys. zł

Dziś, 19 lutego po godz. 7 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Zbrosławicach przy ul. Wolności.

Na miejscu okazało się, że pożar wybuchł w kotłowni w piwnicy, ale zadymiony jest cały dom. Mieszkają w nim dwie starsze osoby, małżeństwo. Wyszli z domu i nic im się nie stało.

Strażacy szybo ugasili pożar i wynieśli na zewnątrz łatwopalne materiały, głównie drewno. Ustalane są przyczyny pożaru. Szacowane straty to 70 tys. zł. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.