•  
      Fot. Tarnogórskie 998-112, nadesłane przez czytelnika, OSP Żyglinek
28.12.2019

Pożar w Miotku. Nie żyje kobieta [AKTUALIZACJA]

Do tragicznego zdarzenia doszło 28 grudnia w Kaletach-Miotku.

[AKTUALIZACJA]

Policja informuje, że zginęła 81-latka, właścicielka domu. Prawdopodobnie zatruła się tlenkiem węgla i straciła przytomność zanim pożar się rozprzestrzenił. Przypuszczalna przyczyna zdarzenia to zaprószenia ognia - z piecyka węglowego.

***

[AKTUALIZACJA]

W sobotę, przed godz. 6 strażacy odebrali zgłoszenie mieszkanki Miotka - mówiła, że dom jej sąsiadki przy ul. Cichej cały się pali. Faktycznie, kiedy zastępy dotarły na miejsce, budynek jednorodzinny był cały objęty ogniem. Po ugaszeniu pożaru, przeszukano pogorzelisko. Niestety znaleziono zwęglone zwłoki. To prawdopodobnie mieszkanka domu, ale mają to jeszcze potwierdzić badania.

Przyczyny pożaru są w trakcie ustalania.

***

Jak informuje Tarnogórskie 998-112, kiedy strażacy dotarli na miejsce zdarzenia, pożarem objęty był cały dom. Niestety jest ofiara śmiertelna - mieszkanka domu.

Do sprawy wrócimy. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.