04.02.2020

Pożar w Radzionkowie, zatrucie dymem w Tarnowskich Górach

W poniedziałek strażacy gasili pożar budynku gospodarczego przy ul. Nieznanego Żołnierza w Radzionkowie, było też zgłoszenie o zadymieniu przy ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach.

Budynek gospodarczy w Radzionkowie prawdopodobnie ktoś podpalił. Na szczęście nikogo nie było w środku. Spaliło się drewno, pojawiły się spękania budynku. Pożar gasiło 5 zastępów straży pożarnej.

Kolejne zgłoszenie dotyczyło zadymienia w budynku wielorodzinnym przy ul. Nakielskiej w Tarnowskich Górach, okazało się, że niedrożny jest komin. Ratownicy medyczni zdecydowali o przewiezieniu do szpitala dwóch osób z objawami zatrucia. Poszkodowani to 55-latka i 30-latek.   (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.