•  
  •   Fot. OSP Florian Strzybnica
  10.07.2019

  Pożary na ogródkach działkowych

  Dziś w nocy spłonęły 4 altany na ogródkach działkowych przy ul. Kasztanowej w Tarnowskich Górach.

  Ktoś zadzwonił na numer alarmowy 112 i powiadomił, że na ogródkach coś wybuchło i widać dym. Okazało się, że na czterech działkach palą się cztery znajdujące się blisko siebie drewniane altany. Paliły się też drzewa i krzewy. Pożar ugaszono, na szczęście nikt nie ucierpiał. Przypuszczalna przyczyna pożaru to podpalenie jednej altany. Potem ogień rozprzestrzenił się na pozostałe.

  Dzień wcześniej, 9 lipca, przed godz. 19 paliła się murowana przybudówka altany na ogródkach działkowych przy tarnogórskiej obwodnicy. Tu też prawdopodobnie doszło do zaprószenia ognia. (esp)


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.