•  Koncert rozpoczął się piękną wiązanką polskich kolęd i pastorałek w opracowaniu niderlandzkiego kompozytora Johana de Meij. 20-minutowy fragment koncertu można wysłuchać na naszej stronie internetowej gwarek.com.pl.
     Koncert rozpoczął się piękną wiązanką polskich kolęd i pastorałek w opracowaniu niderlandzkiego kompozytora Johana de Meij. 20-minutowy fragment koncertu można wysłuchać na naszej stronie internetowej gwarek.com.pl. Fot. Jarosław Myśliwski
12.01.2020

Pobożnie i z ładnym brzmieniem

– Patryk jest sfokusowany na sprawy kościelne, pobożne i w tą stronę poprowadził koncert. Udało mu się to. Ujęło mnie bardzo ładne brzmienie – mówi Aleksander König, dyrygent Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej z Tarnowskich Gór. Tym razem zajął miejsce na chórze, a batutę przejął Patryk Pfeifer.

Trwają koncerty świąteczno-noworoczne Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej. Pierwszy odbył się w kościele pw. Matki Bożej Uzdrowienie Chorych na Osadzie Jana. Kto nie przyszedł odpowiednio wcześnie, mógł liczyć na miejsca siedzące na schodach na chór. Pierwsze zaskoczenie:…


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2020 z 14.01.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.