07.02.2020

Podejrzany o napad na sklep

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, podejrzanego o napad na sklep w Miasteczku Śląskim, do którego doszło 27 grudnia.

Mężczyzna wszedł do sklepu z przedmiotem przypominającym broń. Zażądał od pracownicy pieniędzy z kasy. Kobieta spełniła jego żądanie, zabrał kilkaset złotych i uciekł.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę na zdjęciu i nagraniu, powinien się skontaktować się z tarnogórską komendą – osobiście lub telefonicznie 32-39-35-255 lub 112 bądź z najbliższą jednostką policji. Anonimowość gwarantowana. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.